Ieškantiems pigių aviablietų

Tikrosios atostogos – tai galimybė bent trumpam atitrūkti nuo įprastos aplinkos. Rezultatui nereikia mėnesio ar kelių savaičių, visiškai pakanka net ir kelių dienų. Kuo didesnis atstumas nuo gyvenamosios vietovės iki kelionės tikslo, tuo geriau. Žmonės, bent kartą į kelionę skridę oro transportu, žino, jog pigūs aviabilietai – ne pasaka, bet realybė. Aišku, pastarųjų nereikėtų tikėtis sulaukti „ant lėkštutės„. Tai – tarsi medžioklė, kurioje laimi kantriausi ir atkakliausi. Lėktuvų bilietus kelionėms Europos Sąjungos viduje galima įsigyti išties pigiai. Tačiau aviabilietai pinga ir tolimesnėms kelionėms.

AviabilietaiRasti nebrangius aviabilietus galima ne tik į didžiausiusias Europos sostines (tokias kaip Londonas, Paryžius, Berlynas), bet ir į mažesnius miestelius. Šiuo metu vis daugiau turistų atranta ir mūsų Palangos oro uostą. Čia vasarą skrenda ne tik rytiniai kaimynai, bet ir vakarų šalių keliautojai. Neseniai du naujai atidaryti maršrutai Palanga – Londonas tikimasi pritrauks dar daugiau lankytojų. Iš Palangos nuo šiol skraidoma net į du skirtingus Londone esančius oro uostus (Stansted’o ir Luton’o)

Patyrę keliautojai noriai dalinasi patarimais, kaip pigūs lėktuvų bilietai atsiduria jų kišenėje: galima kopijuoti arba bandyti kurti savo strategiją!

 • Bilietų paieška reikalauja kantrybės ir laiko.
  Jei nori sutaupyti pinigų skrydžio sąskaita, turi susitaikyti su mintimi, jog, greičiausiai, vienu prisėdimu prie kompiuterio tikslo pasiekti nepavyks. Gali tekti skirti laiko eksperimentavimui: jungtis skirtingomis savaitės dienomis bei paros laiku. Kantriausi laimi:  per dieną dominusio skrydžio kaina gali sumažėti dvigubai!
 • Skristi…bet kur!
  Kai kurie keliautojai neturi konkretaus kelionės tikslo ir pastarąjį pasirenka atsižvelgdami į kelionės kainą. Neretai tokių paieškų dėka surandama nuostabūs kampeliai, kurių kitu atveju net nebūtų sugalvota aplankyti.
 • Pirk lėktuvo bilietą iš anksto arba paskutinę akimirką.
  Pigūs lėktuvų bilietai prieinami kelis mėnesius prieš skrydį ar likus vos kelioms dienoms iki jo. Pirmąjį variantą renkasi žmonės, mėgstantys stabilumą ir mąstantys apie ateitį, tuo tarpu „paskutinės minutės pasiūlymai“ artimi žmonėms, mėgstantiems avantiūras ir nesuvaržytiems jokių įsipareigojimų – juk ne kiekvienas gali viską mesti ir sekantį rytą išskristi į…Ispaniją!
 • Į kokį oro uostą skrisi?
  Neretai žmonės, ieškodami pigesnių bilietų, daro klaidą kaip galutinį kelionės tašką pasirinkdami vieną iš populiariausių šalies oro uostų. Galbūt toje valstybėje yra ir mažesnių, o skrydžiai į juos gerokai pigesni? Aišku, prieš tai reikia įvertinti, koks atstumas nuo to oro oro uosto iki vietos, kurioje ketinama apsistoti. Jei kaina, pridėjus transporto išlaidas šalies viduje, vis vien mažesnė, kodėl šia galimybe nepasinaudojus?
 • „Nenurašyk“ kelionių agentūrų.
  Mąstymas, jog kelionių agentūros – milžinišką antkainį užsidedantys sukčiai, yra šiek tiek perdėtas. Aišku, tai – verslas, tad natūralu, jog už suteiktas paslaugas žmonės nori užsidirbti. Tačiau kai kuriais atvejais jų siūlomos skrydžių bei apgyvendinimo kainos ir sąlygos yra itin patrauklios. Tai – puikus pasirinkimas pradedantiems keliautojams.

keliones-savarankiskaiTai tik keletas paprastų patarimų, kurie tikimės pravers Jums planuojant būsimas keliones. Verta paminėti, kad skrydžių kainos priklauso nuo ir sezoniškumo. Šiltuoju metų laiku kainos ženkliai ūgteli. Panašios tendencijos jaučiamos ir prieš kalėdas bei naujuosius metus. Tai susije su padidėjusiu keliautojų srautu, minėtu metu laiku, bei šventiniu periodu. Taigi jei norite dar labiau sutaupyti atostogoms – rinkitės jas rudenį, pavasarį arba pirmąjį vasaros mėnesį.